Почеци су били скромни: дневна прерада свега 130 литара млијека и неизвјесност каква прати сваки нови подухват. Данас, 25 година касније, „Пађени” обрађују до 100.000 литара млијека дневно, сарађују са око 1.000 коопераната, а њихови производи се налазе на полицама широм Босне и Херцеговине, као и у Србији, Црној Гори, Хрватској, Словенији, Аустрији, Њемачкој и Шведској.
Успјех овог предузећа није само у бројкама већ и у људима. Током свог развоја константно су улагали у кадар и данас броје 190 запослених. Посебан значај за њих имала је дугогодишња сарадња са ЈУ Завод за запошљавање Републике Српске кроз програме запошљавања приправника, радника различитих квалификација, као и путем рефундације доприноса за већ запослена лица.
Поводом обиљежавања 25 година постојања мљекаре власници су организовали прославу искључиво за запослене и тиме показали колику захвалност осјећају према њима, који су вриједним радом одржали предузеће и несебично помагали на путу његовог напретка.
Мљекара „Пађени” је уз јасну визију, упорност, улагање у људе и подршку институција створила јако, савремено и препознатљиво привредно друштво. Са истим ентузијазмом гледају у будућност и надају се наставку добре сарадње са Заводом и свим партнерима који препознају вриједност домаће производње.